| Merknaam: | PUFENG |
| Modelnummer: | PF060ES |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Leveringstermijn: | 3~5working dagen normaal |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Merk | Pubeng |
|---|---|
| Model | PF060ES |
| Kleur | Tawny / Amber |
| Lijm | Siliconen |
| Materiaal | PI -film |
| Dikte (mm) | 0,035 mm | 0,05 mm | 0,1 mm | 0,15 mm | 0,2 mm | Aangepast |
| Lengte (m) | 25m, 33 mm, 66m, aangepast |
| Breedte (mm) | 1 - 500 mm (aanpasbaar) |
| Item | Eenheid | Parameterwaarden |
|---|---|---|
| Hechting | N/25 mm | 5.5 |
| Treksterkte | N/25 mm | 115 |
| Temperatuur | ℃ | 260 |
| Afbraakspanning | Kv | 55 |
| Merknaam: | PUFENG |
| Modelnummer: | PF060ES |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Verpakking: | verpakking in dozen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Merk | Pubeng |
|---|---|
| Model | PF060ES |
| Kleur | Tawny / Amber |
| Lijm | Siliconen |
| Materiaal | PI -film |
| Dikte (mm) | 0,035 mm | 0,05 mm | 0,1 mm | 0,15 mm | 0,2 mm | Aangepast |
| Lengte (m) | 25m, 33 mm, 66m, aangepast |
| Breedte (mm) | 1 - 500 mm (aanpasbaar) |
| Item | Eenheid | Parameterwaarden |
|---|---|---|
| Hechting | N/25 mm | 5.5 |
| Treksterkte | N/25 mm | 115 |
| Temperatuur | ℃ | 260 |
| Afbraakspanning | Kv | 55 |