| Merknaam: | PUFENG |
| Modelnummer: | PF060ES |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Leveringstermijn: | 3~5working dagen normaal |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Merken | Pufeng |
| Model | PF060ES |
| Kleur | Tawny / Amber |
| Kleefstof | Silicaat |
| Materiaal | PI-film |
| Dikte | 0.06 mm (aanpasbaar) |
| Lange | 25mm, 33mm, 66mm |
| Breedte | 1-500 mm (aanpasbaar) |
| Artikel 1 | Eenheid | Parameterwaarden |
|---|---|---|
| Aanhangsel | N/25 mm | 5.5 |
| Treksterkte | N/25 mm | 115 |
| Temperatuur | °C | 260 |
| Afbrekingsspanning | KV | 55 |
| Merknaam: | PUFENG |
| Modelnummer: | PF060ES |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Verpakking: | Elke rol: verzegel doorzichtige opp zak; Plastic zak; Kartonnen doos; Of als klant 'eisen. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Merken | Pufeng |
| Model | PF060ES |
| Kleur | Tawny / Amber |
| Kleefstof | Silicaat |
| Materiaal | PI-film |
| Dikte | 0.06 mm (aanpasbaar) |
| Lange | 25mm, 33mm, 66mm |
| Breedte | 1-500 mm (aanpasbaar) |
| Artikel 1 | Eenheid | Parameterwaarden |
|---|---|---|
| Aanhangsel | N/25 mm | 5.5 |
| Treksterkte | N/25 mm | 115 |
| Temperatuur | °C | 260 |
| Afbrekingsspanning | KV | 55 |