| Merknaam: | TESA |
| Modelnummer: | 52018 |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Leveringstermijn: | 3~5working dagen normaal |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Merken | TESA |
| Model | 52018 |
| Basismateriaal | PE-schuim met filmlaminatie |
| Kleefstof | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Kleur | Wit |
| Lijmzijde | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Typ van vrijlatingspapier | PP. |
| Totaal dikte | 16.93 millimeter 430 μm |
| Grootte |
460 mm × 25 m 1380 mm × 25 m (aanpasbaar) |
| Hardheid | Extra zacht |
| Kleur van logo | Geel |
| Dikte categorie | 380 |
Verpakkingswijze: breedte 460 mm × lengte 25 m 1 rol/karton
Breedte 1380 mm × lengte 25 m 1 rol / karton
Correspondentie tussen logo kleuren en specifieke modellen
Hieronder worden de 5 kleurencodeerde hardheidsniveaus voor de reguliere Softprint® 380μm / 15 mil smalle webserie beschreven:
Geel (X-Soft / Ultra Soft): tesa 52018 / 52118
Ideaal voor ultrafijne schermen en kwalitatief hoogwaardige weergave van het licht.
Rood (zacht): tesa 52017 / 52117
Geschikt voor combinatiedruk met zowel halftonen als vaste stoffen.
Paars (Medium): tesa 52016 / 52116
Ontworpen voor universele toepassingen, balancerende vaste stoffen, halftonen, tekst en barcodes.
Blauw (gemiddeld hard): tesa 52015 / 52115
Het is het meest geschikt voor het drukken van vaste stoffen en combinaties van processen.
Groen (hard): tesa 52014 / 52114
Ideaal voor solide blokken, lijnen en tekst; elimineert effectief speldholing in solide gebieden.
Opmerking:
De 520xx-serie komt doorgaans overeen met "Steel Master", ontworpen voor dikkere platen (bijv. 1,70 mm / 2,54 mm).geoptimaliseerd voor dunnere platen (Hoewel zij verschillen in de aanbevolen plaatdikte, blijft de door de kleur van het logo weergegeven schuimhardheid consistent in beide series.
![]()
![]()
| Merknaam: | TESA |
| Modelnummer: | 52018 |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Verpakking: | verpakking in dozen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Merken | TESA |
| Model | 52018 |
| Basismateriaal | PE-schuim met filmlaminatie |
| Kleefstof | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Kleur | Wit |
| Lijmzijde | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Typ van vrijlatingspapier | PP. |
| Totaal dikte | 16.93 millimeter 430 μm |
| Grootte |
460 mm × 25 m 1380 mm × 25 m (aanpasbaar) |
| Hardheid | Extra zacht |
| Kleur van logo | Geel |
| Dikte categorie | 380 |
Verpakkingswijze: breedte 460 mm × lengte 25 m 1 rol/karton
Breedte 1380 mm × lengte 25 m 1 rol / karton
Correspondentie tussen logo kleuren en specifieke modellen
Hieronder worden de 5 kleurencodeerde hardheidsniveaus voor de reguliere Softprint® 380μm / 15 mil smalle webserie beschreven:
Geel (X-Soft / Ultra Soft): tesa 52018 / 52118
Ideaal voor ultrafijne schermen en kwalitatief hoogwaardige weergave van het licht.
Rood (zacht): tesa 52017 / 52117
Geschikt voor combinatiedruk met zowel halftonen als vaste stoffen.
Paars (Medium): tesa 52016 / 52116
Ontworpen voor universele toepassingen, balancerende vaste stoffen, halftonen, tekst en barcodes.
Blauw (gemiddeld hard): tesa 52015 / 52115
Het is het meest geschikt voor het drukken van vaste stoffen en combinaties van processen.
Groen (hard): tesa 52014 / 52114
Ideaal voor solide blokken, lijnen en tekst; elimineert effectief speldholing in solide gebieden.
Opmerking:
De 520xx-serie komt doorgaans overeen met "Steel Master", ontworpen voor dikkere platen (bijv. 1,70 mm / 2,54 mm).geoptimaliseerd voor dunnere platen (Hoewel zij verschillen in de aanbevolen plaatdikte, blijft de door de kleur van het logo weergegeven schuimhardheid consistent in beide series.
![]()
![]()