| Merknaam: | Rogers |
| Modelnummer: | BISCOHT-820 |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Leveringstermijn: | 3~5working dagen normaal |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
BISCO HT-820 Firm Cellular Silicone is een stevig gehalte siliconen schuim dat een verbeterde duurzaamheid en afdichting biedt.
LCD/batterijblok, schokdemper voor luidsprekers, afdichting voor het milieu, auto-paneelbord/bekerhouder demping, EMI/RFI afscherming hulpmateriaal.
| Brandnaam | Rogers. |
| Reeks | BISCO |
| Model | HT-820 |
| Kleur | Grijs |
| Hardheidsgraad | Hard (In dezelfde serie is 840 Extra Firm; 800 medium hard; 870 Soft) |
| Kleefstof | met of zonder |
| Materiaal | Silicaat |
| Totaal dikte | 0.79mm ~ 6.35mm (0.031 ~ 0.250 inch) |
| Vorm | Aanpassing op basis van de verstrekte tekeningen in CAD- en PDF-formaat |
| Temperatuurbereik | -55 ~ 200°C (-67 ~ 392°F) |
| Vastgoed | Testmethode | Typische waarde |
|---|---|---|
| Dichtheid, kg/m3 (lb/ft3) | Intern | 384 (22) |
| Verstelkracht Afbuiging, kPa (psi) | ASTM D1056 | 106 (15.3) |
| Compressie set, % | ASTM D1056 100°C (212°F) / 22 uur / 50% | 2.6 |
| Waterabsorptie, % | Interne 2" onder wateroppervlak / 24 uur / gewichtsverandering | 0.5 |
| Warmtegeleidbaarheid, W/m °K | ASTM D518 | 0.09 |
| Laagtemperatuur flex | ASTM D1056 -55°C (-67°F) / 5 uur | Pass. |
| Breekbaarheid bij lage temperatuur | ASTM D746 -55°C (-67°F) / 3 min | Pass. |
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG) is een internationale fabrikant van bewerkingen, die zich toelegt op het gebied van precisiebewerkingen voor matrijsnijden, waarbij hij kleefproducten ontwerpt,isolatieproducten, de beste oplossingen te bemachtigen en de kwaliteit en prestaties van de producten voor de klant te verbeteren.
Onze exportproducten zijn divers, met inbegrip van kleefstoffen, isolatieproducten, schuim en spons, evenals andere industriële grondstoffen.TESA, Teraoka, Bergquist, Rogers, INOAC, en ons binnenlandse merk, enz.
Welkom bij ons voor consultatie! We zullen ons best doen om al uw verbindingsproblemen op te lossen en u professionele oplossingen en toepasselijke producten te bieden.
Stuur ons gewoon een e-mail of bel ons.
Ja, we leveren gratis monsters.
Wij adviseren u over de juiste manier van vervoer, zee, lucht of express.
Natuurlijk, maak je geen zorgen. Onze kwaliteit zal zeker overeenkomen met de monsters die we sturen. Zo niet, dan zijn we verantwoordelijk.
Voor kleine hoeveelheden vereisen wij 100% TT-betaling vooraf; andere voorwaarden, onderhandelbaar.
Als de door u bestelde tape op voorraad is, kunnen wij deze binnen 1 tot 3 dagen leveren.
| Merknaam: | Rogers |
| Modelnummer: | BISCOHT-820 |
| MOQ: | 1 rol |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Verpakking: | verpakking in dozen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
BISCO HT-820 Firm Cellular Silicone is een stevig gehalte siliconen schuim dat een verbeterde duurzaamheid en afdichting biedt.
LCD/batterijblok, schokdemper voor luidsprekers, afdichting voor het milieu, auto-paneelbord/bekerhouder demping, EMI/RFI afscherming hulpmateriaal.
| Brandnaam | Rogers. |
| Reeks | BISCO |
| Model | HT-820 |
| Kleur | Grijs |
| Hardheidsgraad | Hard (In dezelfde serie is 840 Extra Firm; 800 medium hard; 870 Soft) |
| Kleefstof | met of zonder |
| Materiaal | Silicaat |
| Totaal dikte | 0.79mm ~ 6.35mm (0.031 ~ 0.250 inch) |
| Vorm | Aanpassing op basis van de verstrekte tekeningen in CAD- en PDF-formaat |
| Temperatuurbereik | -55 ~ 200°C (-67 ~ 392°F) |
| Vastgoed | Testmethode | Typische waarde |
|---|---|---|
| Dichtheid, kg/m3 (lb/ft3) | Intern | 384 (22) |
| Verstelkracht Afbuiging, kPa (psi) | ASTM D1056 | 106 (15.3) |
| Compressie set, % | ASTM D1056 100°C (212°F) / 22 uur / 50% | 2.6 |
| Waterabsorptie, % | Interne 2" onder wateroppervlak / 24 uur / gewichtsverandering | 0.5 |
| Warmtegeleidbaarheid, W/m °K | ASTM D518 | 0.09 |
| Laagtemperatuur flex | ASTM D1056 -55°C (-67°F) / 5 uur | Pass. |
| Breekbaarheid bij lage temperatuur | ASTM D746 -55°C (-67°F) / 3 min | Pass. |
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG) is een internationale fabrikant van bewerkingen, die zich toelegt op het gebied van precisiebewerkingen voor matrijsnijden, waarbij hij kleefproducten ontwerpt,isolatieproducten, de beste oplossingen te bemachtigen en de kwaliteit en prestaties van de producten voor de klant te verbeteren.
Onze exportproducten zijn divers, met inbegrip van kleefstoffen, isolatieproducten, schuim en spons, evenals andere industriële grondstoffen.TESA, Teraoka, Bergquist, Rogers, INOAC, en ons binnenlandse merk, enz.
Welkom bij ons voor consultatie! We zullen ons best doen om al uw verbindingsproblemen op te lossen en u professionele oplossingen en toepasselijke producten te bieden.
Stuur ons gewoon een e-mail of bel ons.
Ja, we leveren gratis monsters.
Wij adviseren u over de juiste manier van vervoer, zee, lucht of express.
Natuurlijk, maak je geen zorgen. Onze kwaliteit zal zeker overeenkomen met de monsters die we sturen. Zo niet, dan zijn we verantwoordelijk.
Voor kleine hoeveelheden vereisen wij 100% TT-betaling vooraf; andere voorwaarden, onderhandelbaar.
Als de door u bestelde tape op voorraad is, kunnen wij deze binnen 1 tot 3 dagen leveren.