| Merknaam: | PUFENG |
| Modelnummer: | PF085K |
| MOQ: | 1roll |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Leveringstermijn: | 3~5working dagen normaal |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
85 micron tawny kapton hittebestendige polyimide zelfklevende tape
| Merk | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF085K |
| Kleur | Tawny / Amber |
| Lijm | Siliconen |
| Materiaal | Polyimide film |
| Dikte (mm) | 0,085 mm (aanpasbaar) |
| Specificatie | 500 mm × 33 m (aanpasbaar) |
| Hechting (N/25mm) | 5,5 | Langdurige temperatuur (°C) | 260°C |
|---|---|---|---|
| Treksterkte (N/25mm) | 185 | Kortetermijntemperatuur (°C) | 300°C |
Opslagconditie: Temperatuur: 10°C~30°C; Relatieve vochtigheid: 40%~70%
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO.,LTD (PUFENG) is een internationale machinefabrikant, toegewijd aan het precisie-matrijsgesneden machineveld, het ontwerpen van zelfklevende producten, isolatieproducten, het sourcen van de beste oplossingen en het verbeteren van de kwaliteit en prestaties van producten voor de klant.
Het operationele principe van PUFENG is "Draaien op basis van de markt en oprechtheid, de klant en hoge kwaliteit komen op de eerste plaats." Om een complete set van één-stop producten en diensten aan de klant te bieden, heeft PUFENG een sterk technisch team gevormd om wereldwijde klanten te helpen bij het ontwikkelen van precisieproducten. Het kwaliteitsprincipe van PUFENG is "Klanten precies bedienen op elk klein punt van de vraag van de klant." We hopen zakelijke relaties met u op te bouwen op basis van gelijkheid en wederzijds voordeel.
| Merknaam: | PUFENG |
| Modelnummer: | PF085K |
| MOQ: | 1roll |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Verpakking: | verpakking in kartons |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
85 micron tawny kapton hittebestendige polyimide zelfklevende tape
| Merk | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF085K |
| Kleur | Tawny / Amber |
| Lijm | Siliconen |
| Materiaal | Polyimide film |
| Dikte (mm) | 0,085 mm (aanpasbaar) |
| Specificatie | 500 mm × 33 m (aanpasbaar) |
| Hechting (N/25mm) | 5,5 | Langdurige temperatuur (°C) | 260°C |
|---|---|---|---|
| Treksterkte (N/25mm) | 185 | Kortetermijntemperatuur (°C) | 300°C |
Opslagconditie: Temperatuur: 10°C~30°C; Relatieve vochtigheid: 40%~70%
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO.,LTD (PUFENG) is een internationale machinefabrikant, toegewijd aan het precisie-matrijsgesneden machineveld, het ontwerpen van zelfklevende producten, isolatieproducten, het sourcen van de beste oplossingen en het verbeteren van de kwaliteit en prestaties van producten voor de klant.
Het operationele principe van PUFENG is "Draaien op basis van de markt en oprechtheid, de klant en hoge kwaliteit komen op de eerste plaats." Om een complete set van één-stop producten en diensten aan de klant te bieden, heeft PUFENG een sterk technisch team gevormd om wereldwijde klanten te helpen bij het ontwikkelen van precisieproducten. Het kwaliteitsprincipe van PUFENG is "Klanten precies bedienen op elk klein punt van de vraag van de klant." We hopen zakelijke relaties met u op te bouwen op basis van gelijkheid en wederzijds voordeel.