|
|
| Merknaam: | 3M |
| Modelnummer: | 9080A |
| MOQ: | 1roll |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Leveringstermijn: | 3~5working dagen normaal |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Industriële sector | Typische toepassingen | Belangrijkste voordelen |
|---|---|---|
| Elektronische vervaardiging | Structuur van de behuizing van de laptop, filmpaneelbinding, LCD-etiket/raambinding, binding van interne onderdelen van mobiele telefoons/PDA's | Hoog-precisie slijpwerk, geen residu van kleefstof |
| Vervaardiging van elektrische toestellen | Bevestiging van de koelkastverdamper, bevestiging van het bedieningspaneel, bevestiging van het voorpaneel van de tv/speler, plakken van etiketten | Uitstekende waterdichte prestaties, goede elasticiteit |
| Automobiele industrie | Onderdelen voor het interieur van auto's, borden, bevestiging van sensoren, binding van LED-lichtbalkpanelen | Kortdurende hoge temperatuurweerstand geschikt voor de productielijnomgeving |
| Algemene verwerking | Verbinding van rubberstroken en kunststoffen, montage van OA-apparatuurstructuur, flexibele plaatsing van circuitborden | Gemakkelijk te bedienen, veelzijdig toepasbaar |
| Model | 9080A |
| Merken | 3M |
| Kleur | Translucent |
| Basismateriaal | Andere weefsels |
| Kleefstof | Acryl |
| Dikte | 0.15 mm |
| Grootte | 1200 mm × 50 m |
| Temperatuurbestendigheid | Langetermijn: 90°C / Kortetermijn: 120°C |
|
| Merknaam: | 3M |
| Modelnummer: | 9080A |
| MOQ: | 1roll |
| Prijs: | USD1~USD50 |
| Verpakking: | verpakking in kartons |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Industriële sector | Typische toepassingen | Belangrijkste voordelen |
|---|---|---|
| Elektronische vervaardiging | Structuur van de behuizing van de laptop, filmpaneelbinding, LCD-etiket/raambinding, binding van interne onderdelen van mobiele telefoons/PDA's | Hoog-precisie slijpwerk, geen residu van kleefstof |
| Vervaardiging van elektrische toestellen | Bevestiging van de koelkastverdamper, bevestiging van het bedieningspaneel, bevestiging van het voorpaneel van de tv/speler, plakken van etiketten | Uitstekende waterdichte prestaties, goede elasticiteit |
| Automobiele industrie | Onderdelen voor het interieur van auto's, borden, bevestiging van sensoren, binding van LED-lichtbalkpanelen | Kortdurende hoge temperatuurweerstand geschikt voor de productielijnomgeving |
| Algemene verwerking | Verbinding van rubberstroken en kunststoffen, montage van OA-apparatuurstructuur, flexibele plaatsing van circuitborden | Gemakkelijk te bedienen, veelzijdig toepasbaar |
| Model | 9080A |
| Merken | 3M |
| Kleur | Translucent |
| Basismateriaal | Andere weefsels |
| Kleefstof | Acryl |
| Dikte | 0.15 mm |
| Grootte | 1200 mm × 50 m |
| Temperatuurbestendigheid | Langetermijn: 90°C / Kortetermijn: 120°C |